Ręczniki wykonane z chłonnych, miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin to wysoki poziom wygody użytkowej i przy okazji niezwykle estetyczny wygląd zewnętrzny. Jednak ze względów higienicznych, a także ekonomicznych, tradycyjne ręczniki coraz częściej ustępują miejsca ręcznikom papierowym i to nie tylko w przypadku łazienek publicznych. Ręczniki papierowe coraz częściej wykorzystujemy również w łazienkach prywatnych, a także w kuchniach. Warto jednak pamiętać, że ekskluzywne lokale stawiające na najwyższą jakość obsługi klienta (dobre hotele i restauracje), wybierają ręczniki tkaninowe. W ten sposób podkreślają wyjątkowość swojej oferty i jednocześnie zapewniają maksymalny komfort użytkowania swoich łazienek. A jaki rodzaj ręczników najlepiej sprawdzi się w Twoim domu?
Ze względu na format, a także ograniczoną chłonność ręczników papierowych, wciąż niezastąpionym wyposażeniem domowych łazienek pozostają duże ręczniki kąpielowe wykonane z miękkich tkanin. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ręczniki papierowe stały się dodatkowym wyposażeniem łazienki, zwłaszcza toalety, gdzie staramy się zachować jak najwyższy poziom higieny. Ręczniki rozwijane z rolki lub dozowane w listkach to doskonały sposób na podniesienie poziomu higieny w każdej łazience, również tej prywatnej. Papierowe ręczniki to także wielkie udogodnienie w kuchni. Ze względu na swój jednorazowy charakter, idealnie nadają się do wycierania tłustych powierzchni oraz innych zanieczyszczeń, co w przypadku ręczników materiałowych kończy się najczęściej koniecznością ich natychmiastowego prania.
W mieszkaniach prywatnych warto zatem zastosować kombinację dwóch wersji ręczników. Ręczników klasycznych, które będą wykorzystywane do osuszania ciała po kąpieli oraz ręczników papierowych, które będą używane do wycierania dłoni lub usuwania różnego rodzaju kuchennych zabrudzeń. Warto również pamiętać, że ręczniki papierowe dostępne są w rolkach lub listkach, a do ich wygodnej aplikacji, warto zakupić dodatkowe wyposażenie – specjalny uchwyt lub dozownik.
39,64 zł
Cena netto: 32,23 zł
79,97 zł
Cena netto: 65,02 zł
49,97 zł
Cena netto: 40,63 zł
20,00 zł
Cena netto: 16,26 zł
8,97 zł
Cena netto: 7,29 zł
52,74 zł
Cena netto: 42,88 zł