do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

 

Dobrze wyposażone stanowisko pracy to większa wydajność i większe bezpieczeństwo pracownika. W związku z tym, że osoby wykonujące prace porządkowe muszą przemieszczać się po całości obiektu, który sprzątają, ich podstawowym wyposażeniem stają się mobilne wózki do sprzątania. Tego typu, stosunkowo proste konstrukcje, pozwalają na lepsze zorganizowanie pracy i pomieszczenie w jednym miejscu wszystkich przedmiotów, w tym środków czystości, które są niezbędne w pracy osoby sprzątającej. Korzystanie z wózków to lepsza organizacja pracy, większa wydajność i jednocześnie duża wygoda dla samego pracownika, który wykonuje prace porządkowe w obiektach o dużej powierzchni – bieganie z wiadrem pełnym wody nie należy do zadań łatwych i przyjemnych. Dzięki wózkom do sprzątania, takich wiader nie trzeba nosić w dłoni – wozi się ja w specjalnym stojaku zainstalowanym na wózku.

 

Współczesne wózki do sprzątania wyposażone są w specjalne mocowania na pojemniki z wodą czy systemy wyciskania mopów, dzięki czemu stają się poręcznym sprzętem, niezwykle przydatnym podczas mycia podłóg na mokro, co jest wymagane przy czyszczeniu kamiennych lub wyłożonych płytkami posadzek w obiektach różnego typu. Wózki do sprzątania to także szereg innych pojemników, mocowań i półek. Dzięki ich obecności, na wózku znajdzie się miejsce dla niezbędnych środków czystości, a także miejsce na świeże worki na śmieci oraz miejsce na zbiorczy worek na odpadki. W specjalistycznych wózkach hotelowych znajdziemy również odpowiednio dużo miejsca na świeżą pościel i ręczniki.

 

Szukając dobrego jakościowo wózka do sprzątania, prócz jego pojemności i standardowego wyposażenia, warto zwrócić uwagę również na jego kółka. Dobrze prowadzący się, lekki wózek to wielka zaleta użytkowa wszelkich konstrukcji tego typu. Można powiedzieć więcej, dobre, lekko chodzące kółka, to największa wartość wózków każdego typu. To możliwość swobodnego przemieszczania się z miejsca na miejsce i większa wygoda podczas pracy przy sprzątaniu obiektów dowolnego rodzaju.

wózki do sprzątania

WÓZEK JEDNOWIADERKOWY 20L NIEBIESKI + MOP PRZEMYSŁOWY BAWEŁNA WÓZEK JEDNOWIADERKOWY 20L NIEBIESKI + MOP PRZEMYSŁOWY BAWEŁNA
Producent: HYGIO
Cena:

358,00 zł

Cena netto: 291,06 zł

szt.
zobacz więcej
WÓZEK 2X17L DWA WIADRA + WYCISKARKA WÓZEK 2X17L DWA WIADRA + WYCISKARKA
Producent: AGROBUD
Cena:

417,00 zł

Cena netto: 339,02 zł

szt.
zobacz więcej
HYGIO Wózek 2x17L dwa wiadra + mop aluminiowy+ potykacz "UWAGA ŚLISKO" HYGIO Wózek 2x17L dwa wiadra + mop aluminiowy+ potykacz "UWAGA ŚLISKO"
Producent: S-LINE
Cena:

563,97 zł

Cena netto: 458,51 zł

szt.
zobacz więcej
WÓZEK JEDNOWIADERKOWY 20L niebieski+ WYCISKARKA MOPA WÓZEK JEDNOWIADERKOWY 20L niebieski+ WYCISKARKA MOPA
Producent: HYGIO
Cena:

229,00 zł

Cena netto: 186,18 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl